V prípade záujmu o niektorú pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis na adresu info@kolibaupastiera.sk, prípadne ho môžete osobne doručiť na recepciu Koliby u dobrého pastiera. Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Chyžná
Chyžná

Pracovná ponuka

Prijmeme do pracovného pomeru chyžnú/upratovačku. Pekná práca v mladom kolektíve, v krásnom prostredí, zaujímavé finančné ohodnotenie a firemné bonusy. Viac informácií poskytneme na osobnom stretnutí. Záujemcovia o uvedenú pracovnú pozíciu môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu: info@kolibaupastiera.sk , tel. kontakt: 0917 980 151.

Čašník / Čašníčka
Čašník / Čašníčka

Prijmeme milú, usmievavú a zodpovednú čašníčku / čašníka do nášho mladého a dynamického kolektívu v Kolibe u dobrého pastiera

– Ponúkame prácu vo firme s 10 ročnou tradíciou

– zaujímavé firemné bonusy

– prispievanie na cestovné

– práca v mladom kolektíve

– možnosť ubytovania

– krásne prostredie a zaujímavá robota v tradičných Slovenských reštauráciách z čoho sa jedna zameriava len na podporu Slovenského farmárstva a poľnohospodárskej výroby.

Záujemcovia o tieto pracovné pozície, môžu poslať svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu info@kolibaupastiera.sk , tel. kontakt: 0917 980 151.

Brigádnik / Brigádnička
Brigádnik / Brigádnička

Prijmeme brigádnika (brigádničku) na sezónne práce v reštaurácii a v kuchyni v našich zariadeniach. 


Zdieľajte s
#udobrehopastiera