Cookie Consent by Free Privacy Policy website

  • Každá z našich izieb v Kolibe u dobrého pastiera je zariadená s individuálnym a citlivým prístupom inak. Ponúkame tak možnosť výberu podľa vkusu a pre osobitý zážitok z ubytovania v drevenici. Všetko však so štandardom aktuálnych potrieb. Ponúkame ubytovanie v 9 samostatných izbách (17 pevných a 4 prístelkové lôžka). Každá izba má vlastné sociálne zariadenia, LCD televízor, satelit, wifi pripojenie na internet. Ubytovanie je možné od 14:00 hod. V deň odchodu je od-ubytovanie do 11:00 hod. Recepcia je otvorená denne od 8:00 h do  21:00 h.
  • Miestna daň nie je zahrnutá v cene ubytovania. Na základe Rozhodutia mesta Ružomberok je k pobytu pripočítavaná sumou 1,20€/os/noc. 
  • Ubytovanie domácich zvierat je zakázané.
  • Záujem o vystavenie faktúry za účelom uplatnenia rekreačného poukazu od zamestnávateľa prosíme ohlásiť pri rezervácii pobytu.

  Izba č. 1
  Poetické rozjímanie
  Podkrovná jednolôžková izba s pracovným stolom, TV, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC.
  Izba č. 3
  Nežná romantika
  Podkrovná dvojlôžková izba s manželskou posteľou a možnosťou prístelky, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
  Izba č. 4
  Čierna elegancia
  Podkrovná dvojlôžková izba, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
  Izba č. 5
  U starej mamy
  Podkrovná dvojlôžková izba, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
  Izba č. 6
  Návšteva na vidieku
  Podkrovná dvojlôžková izba s manželskou posteľou a možnosťou prístelky, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
  Izba č. 7
  Moderná svetlica
  Dvojlôžková izba s manželskou posteľou. Izba sa nachádza v suteréne penziónu. TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, WC.
  Apartmán č. 8
  Nenápadná krása
  Dvojlôžková izba s manželskou posteľou s možnosťou prístelky. Apartmán sa nachádza v suteréne penziónu. TV, samostatná kúpeľňa s vaňou, WC.
  Izba č. 9
  Rodinná izba
  Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky v suteréne penziónu. Veľký pracovný stôl, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC. Izba je s možnosťou rozdelenia lôžok.
  Zdieľajte s
  #udobrehopastiera
  Partner zariadenia: