Každá z našich izieb v Kolibe u dobrého pastiera je zariadená s individuálnym a citlivým prístupom inak. Ponúkame tak možnosť výberu podľa vkusu a pre osobitý zážitok z ubytovania v drevenici. Všetko však so štandardom aktuálnych potrieb. Ponúkame ubytovanie v 9 samostatných izbách (17 pevných a 4 prístelkové lôžka). Každá izba má vlastné sociálne zariadenia, LCD televízor, satelit, wifi pripojenie na internet. Ubytovanie je možné od 14:00 hod. V deň odchodu je od-ubytovanie do 11:00 hod. Recepcia je otvorená denne od 8:00 h do  21:00 h.

Miestna daň nie je zahrnutá v cene ubytovania. Na základe Rozhodutia mesta Ružomberok je k pobytu pripočítavaná sumou 0,70€/os/noc. 

Ubytovanie domácich zvierat je zakázané.


Izba č. 1
Poetické rozjímanie
Podkrovná jednolôžková izba s pracovným stolom, TV, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC.
Izba č. 2
Zrkadielko, povedz že mi
Podkrovná dvojlôžková izba s manželskou kovovou posteľou, dvoma kovovými zrkadlami, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
Izba č. 3
Nežná romantika
Podkrovná dvojlôžková izba s manželskou posteľou a možnosťou prístelky, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
Izba č. 4
Čierna elegancia
Podkrovná dvojlôžková izba, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
Izba č. 5
U starej mamy
Podkrovná dvojlôžková izba, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
Izba č. 6
Návšteva na vidieku
Podkrovná dvojlôžková izba s manželskou posteľou a možnosťou prístelky, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
Izba č. 7
Moderná svetlica
Dvojlôžková izba s manželskou posteľou. Izba sa nachádza v suteréne penziónu. TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, WC.
Apartmán č. 8
Nenápadná krása
Dvojlôžková izba s manželskou posteľou s možnosťou prístelky. Apartmán sa nachádza v suteréne penziónu. TV, samostatná kúpeľňa s vaňou, WC.
Izba č. 9
Rodinná izba
Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky v suteréne penziónu. Veľký pracovný stôl, TV, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC. Izba je s možnosťou rozdelenia lôžok.
Zdieľajte s
#udobrehopastiera