Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Reštaurácia

Otvorené:

Pondelok – Nedeľa - ( 08:00 - 10:00 )

Víkend – (12:00 - 18:00 )

                  


Za malebnými klasickými okienkami ponúka dominantné kamenné ohnisko našej reštaurácie pocit hrejivého rodinného tepla a svojim ohňom dotvára jedinečnú atmosféru tradičnej slovenskej kuchyne a voňajúcich dobrôt liptovských starých mám. Mohutné smrekové lavice v interiéri reštaurácie, poskytujú príjemné posedenie pre 50 hostí. 

Denne tu pre Vás pripravujeme chutné, teplé raňajky s tradičnými mliečnymi výrobkami a s čerstvým domácim pečivom z našej pekárne. 

Reštauráciu (okrem raňajok, ktoré sú denne) otvárame cez víkend od 12.00 h a príležitostne je možné si tento priestor rezervovať pre uzavretú spoločnosť.

Všetky jedlá, ktoré Vám ponúkame v Starej kolibe, pripravujeme výlučne z originálnych slovenských surovín, dodávané z našich fariem, polí a našich spracovateľov. Vychutnajte si tak u nás zážitok tradičnej gastronómie, chuť Slovenska priamo na Vašom tanieri...

Banketka

Súčasťou reštaurácie je aj tradičná liptovská izba, ktorá slúži ako uzavretá banketová miestnosť pre 10 osôb. 

Terasy

Na našom "gánku", ako sa podobné terasy v kolibách nazývajú, môže sedieť až 30 hostí. 

Lavice sú v chladných mesiacoch vystlané kožušinami, pre  príjemný pocit tepla. Tri stoly majú tiež externé vyhrievanie a predlžujú tak možnosť posedenie von aj v chladnom počasí.



Zdieľajte s
#udobrehopastiera
Partner zariadenia: