Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Suchá a parná sauna

  Koliba Richtárka dokáže vykurírovať celé Vaše telo tak aby ste pookriali aj na duši. Tématicky zladené prostredie Vás prenesie do Liptovského prostredia prírody či dediny. Suchá sauna ako drevenica a parná sauna ako jaskyňa sú výborným začiatkom na dokonalé prehriatie organizmu.

  Vírivá kaďa a ochladzovacie jazierko

  V kurírovaní pokračujeme vodou. Vírivá kaďa s horúcou vodou, či ochladzovacie jazierko s vodou studenou ako ľad sú zapracované akoby v skale. Pri ochladzovacom jazierku nesmie vedľa mlynského kolesa chýbať vedro vždy napustené studenou vodou.

  Kneippov kúpeľ

   Pre Kneippov kúpeľ je určený chodníček s dreveným madlom prechádzajúc popri fotografiách našich troch vodopádov. Tieto tri vodopády si pripomíname  na chodníčku hneď vedľa - kde striedavo studená a teplá voda padajúca zo stropu ovlaží celé telo. Vodnú kúru dopĺňajú dve masážne sprchy.

   Odpočinková miestnosť

   Aby sme kurírovaniu učinili zadosť, v odpočinkovej miestnosti na drevenej posteli s matracom pod nebom plným hviezd na krátku chvíľu telo spočinie aby mohlo s novou silou absolvovať kúru podľa ľubovôle opäť.

   Otváracie hodiny a cenník

   OTVÁRACIE HODINY: 

   Piatok – Nedeľa: 14.00 – 21.00 h

   / posledný vstup je možný o 19:00 /


   CENNÍK: 

   30 €/osoba (90 min)

   40 €/osoba (120 min)


   OBJEDNÁVKY: 

   wellness@udobrehopastiera.sk  |  0917 400 853

      • Otváracie hodiny: piatok – nedeľa od 14.00 do 21.00 hod.
      • Posledný vstup je možný o 19:00.
      • V prípade záujmu o skorší vstup je potrebné kontaktovať recepciu Wellnessu.
      • Vo vstupe je zahrnutý aj čas na prezlečenie a sprchu. Za časový interval vstupu považujeme prijatie a odovzdanie kľúča na recepcii Wellness.
      • Za každých začatých 10 minút omeškania si účtujeme poplatok 20 €.
      • Deťom do 3 rokov nie je vstup povolený.
      • Deti od 3 do 15 rokov majú vstup do wellness so zľavou 50% z ceny vstupu pre dospelú osobu a to len v sprievode rodiča, prípadne s inou poverenou dospelou osobou. Zodpovednosť za dieťa v priestoroch wellness nesú v plnom rozsahu rodičia, prípadne iná poverená dospelá osoba.      Zdieľajte s
      #udobrehopastiera
      Partner zariadenia: